Sohbet Girisi
Rumuz
Şifre
mirc

Archive for Haziran, 2014

Ramazan değerleri hatırlatıyor

ramazan bayramı gerçektten degerlerini hatırlatan bir bayramdır. müslümanların dini bayramı olan ve ziyaretlerin yapılması gerektigi degerli bayramların degerlendirilip akrabalıgın ve komşulugun daha güçlenmesine özen göstermek gerekli, şeker bayramı adını tasıyan ramazan bayramında saglık ve sıhhatle bir bayram geçirmenizi temenni ederim.

ramazan oruç ayı

degerli kulanıcılarımız bildigimiz gibi ramazan geldi oruç ayı olan bu mubarek ayda oruç tutan herkeze Allah yardımcı olsun havaların sıcak olması biraz insanları rahatsız edecek eme Allah herkezin yardımcı olucaktık hayırlı ramazanlar bol bereketler

sevdiğiniz şarkılar türküler

merhaba arkadaşlar herkez ne tür şarkı sever burada paylaşa bilirsiniz, en azından bilmedigimiz harika parcalara bir birimizin aracılığı ile ulaşa biliriz, slow olabilir, türkü olabilir, Türk Halk Müziği olabilir, pop olabilir, Arabesk olabilir netür olursa olsun sevdiğiniz yada yeni çıkan parçaların isimlerini buradan paylasa biliriz.

öncelikle ilk sevdiğim parcayı ben paylasıcam sizlerde aynı şekilde paylasımlarınızı yorum atarak yaza bilirsiniz.

sevgi saygı

degerli kardeşlerim bugunki konumuz sevgi saygı, sevgi insanlara yaradandan emanettir bütün müslüman dinkandeşlerimizi sevmemiz lazım bir insanı hiç olarak bile görsek yaradandan ötürü sevmemiz lazım, saygıya gelincede saygılı bir gençligin gelecegi için aklı keser insanların küçüklerine saygının neoldugunu ögretmeleri gerekli saygı nasıldır, kısaca örnekler vererek yazımızı sonlandırmak istiyorum, saygı her yerde olmalıdır, öncelikle büyüklerimize çok saygılı olmalıyız, komşularımıza saygılı olmalıyız mallarını canlarını gözetmeliyiz, arkadaslar arasında saygı sevgi içerisinde bir birlerine karsı saygılı ve sevgili davranılmalıyız, ve anneye babayada yakısan bir evlat olmalıyız, saygı ve sevgilerimle….

Petrol rezervi tespit edilen 65 nokta

Sultan Abdülhamit’in 100 yıl önce hazırlattığı petrol haritası gerçek çıktı. Enerji Bakanı Taner Yıldız, haritada belirlenen bölgeler ile petrol tespit edilen yerlerin şaşırtıcı derecede aynı olduğunu açıkladı.

IŞİD’in Musul’u ele geçirmesinin ardından Türkiye’de bir tartışma başladı. Birçok uzman, oradaki petrol sahalarının hala Sultan Abdülhamid’e ait olduğunu dile getirirken,Abdulhamid’in 100 yıl önce hazırlattığı petrol haritaları da yeniden gündeme geldi, buda demek oluyorki tğrkiye cumhuriyetine yit petrolleri biz idare edecegiz.

berat kandiliniz mubarek olsun

tüm müslüman aleminin berat kandili mubarek olsun, siz degerli kullanıcılarımız bu mubarek günde rabbim hepinizin yar ve yardımcısı olmasını temenni eder saglık ve mutluluklar dileriz, sendemi.net Ailesi