Sohbet Girisi
Rumuz
Şifre
mirc

Archive for Nisan, 2015

Eşek Sütü

Eşek Sütü Faydaları aslında saymakla bitmez. Çünkü yapılan araştırmalara göre eşek sütü anne sütüne en yakın süt olarak tespit edildi ve onaylandı…

Eşek sütü faydalarını çok geç farketmiş bir ülkeyiz aslında. Çünkü eşek sütü faydalarından yararlanan bir çok ülke vardır.

Eşek sütü faydalarından yaranlanan ülkeler Amerika, Şili, Brazilya, Fransa, italya, ingiltere, ispanya, Çin..
Eşek sütü faydalarını en yakından takip eden ülke İngilteredir.

cuma günü msjları

..Hayırlı Nurlu Cumalar.

ALLAH’iM! Ruhumu Daraltma, Kalbimi Karartma, Darda koyup Aratma, Hak yolundan Saptırma, Beni SENDEN Başkasına YALVARTMA.. (amin..) Hayırlı Nur’lu Cuma’lar….

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun. ..

Öyle bir dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın…Şeytandan yaradana sığınki sefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar….

Ey Rabbim! Gözlerimden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et! Amin. Hayırlı Cumalar….

YÜCE RAB’BİM..! Omuzumuzda onca GÜNAH yüküyle, sana açtık ELLERİMİZİ..! Derinden bir OF değil, yürekten bir AF diliyoruz..! -Hayırlı Nurlu Cumalar…

Bir dua gönderiyorum hepinize, sağlık, mutluluk, huzur olsun, sevdikleriniz yanınızda, dünyanız barış dolsun, Allah’ın selamı üzerinize olsun hayırlı cumalar dilerim….

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap Hayırlı Cumalar…

Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah’ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Hayırlı cumalar dilerim….

Cennet bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine olsun. Hayırlı nurlu cumalar….

Ya Rabbi! Her Yerde Haddini Bilen, Gönül Aynasını Silen, Mahşerde Beraat Edip Yüzü Gülen Kullarından Eyle Bizleri..!! (Amin) Hayırlı Nurlu Cumalar…

Bir dua gönderiyorum hepinize sağlık, mutluluk, huzur olsun. Sevdikleriniz yanınızda dünyanız barış dolu olsun.Allah’ın selamı üzerinize olsun. Hayırlı cumalar dilerim…

Yüce Allah mübarek Cuma-ı şerif hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eylesin.Hayırlı Cumalar…

Allah’ım; bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma. Hayırlı Cumalar….

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaati üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar….

sallama şiir

gözle gönlun görmedigi gönlun görup gözun görmediği
dudagın söyleyip kulagın işitmedigi
kulagın duyupta dudaklara söylemedigi
sevgilerin buyuzden yok olup degerini yitirdigi
kalplerin tekrardan yıprandıgı kötu sevgiler

oysaki isterdi tazecik mert yurekler
nerde o mert yurekler eskide kaldı şimdikiler kurekler
sevmenin artık adı var kim sever eskiisi gibi yurekten
al birini vur ötekini salla gitsin bizim gibi

yar yar güzel yar

ey benim gönlumun güzel gülü yar
güller sana aşık ben sana aşık
sensiz günler gecmez olur yar
kısmet olmadıki murada erem yar
aşk yarası vardır bende kanar yar
sacımdaki aklar senin yaran yar
gülmez yuzum senin gülsün yar
benim senden baska gülümmü var
sevdigim yar yar yar

ey atiram hemi :D:d

Tekirdağ Halı Yıkama

Halı pratik halı yıkama fabrikamızda, Halı yıkama işlemi tek tek yapılmaktadır, ve asla iki farklı müşterimize ait halılar aynı anda yıkanma’maktadır.

Halı temizliği için kullandığımız halı yıkama şampuanı olarak içeriğinde kimyasal maddeler bulunmayan, ithal bitkisel özlü halı yıkama şampuanları kullanmaktayız.

Her halı cinsi, dokuma tekniği, kullanıldığı boya itibariyle
(kök boyası, kimyasal boyalar vb.) ve iplik yapısı göz önünde bulundurularak, türlerine uygun halı yıkama şampuanları kullanılarak işleme alınmaktadır.
Yıkanan halıların kurutma işlemi kapalı ortamda yapılmaktadır.

Kurutma işlemi tamamlanan halılar kirlenmeye ve tozlanmalarına karşı mutlaka kapalı alanda ambalajlanarak teslimata hazır duruma getirilmektedir.

iletişim Bilgileri:
yavuz halı yıkama, 100. Yıl Mah. hükümet cad no 251 Tekirdağ

tekirdağ halı yıkama

hayat herşeye rağmen güzel

yaşam ve hayat güzelliklerle dolu bir yaşam yoludur, yaşamasını bilenler dogru ve iyi bir karektere baglı olarak insanların içinde özel bir yaşam tarzını sergilemekle kalmaz hayatı boyunca huzur ve rahatca yaşamaktır.
yaşam tarzımız nasıl olmalıki mutlu olalım ufak şeyleri takıntı haline getirmek insan oglunun hayatında ciddi sorunlara neden olmaktan çıkar ve tamamen bir sorun haline gelmektedir, bu yuzden fazla sıkıntı sitres yapmadan herseyi yolunca göturmenin çabasını sarfetmek lazımdır, ne demek lazım su akar yolunu bulur…