Tekirdağ merkez satılık daire

AKDAĞ YAPI İNŞAAT, TEKİRDAĞ MERKEZ SATILIK DAİRELER

Yapı, Olarak yılların vermiş olduğu Teçrubesi ile siz değerli müşterilerine en iyi ve güzel kullanışlı daireleri anahtar teslimi sunmaktan mutluluk duyarız….

Tekirdağ’ın parlayan yıldızı olmaya başlayan Hürriyet mahallesi bölgesinde projemiz 2+1 daireler ve 4+2 dubleks daire seçenekleriyle herkesi hayalindeki eve sahip olmaya çağırıyor.

Yüzüncü Yıl Mahallesi yürüme mesafesinde olan projemiz en kısa zamanda 1+1 , 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle beğeninize sunulacaktır. Projemiz anahtar teslim tarihlerinde siz değerli müşterilerimize sunulacaktır…

Kampanyalı fiyatlarımızı kaçırmayın…

Hakkımızda
Değişen ve gelişen Tekirdağ’ımızda modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur.

Artarak devam eden konut açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlayacaktır, birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olacaktır. Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat, ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı haline gelmiştir.

Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre yaratma çabasında olan firmamız; yapı alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur. 

Güvenilir ve Daha modern çağdaş yapılar üretmek için sektördeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en etkin şekilde kullanmak prensiplerimiz arasındadır..

Vizyonumuz
Hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, kaliteyi temsil eden firma olmanın ve değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve  sürekli  büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır…

Yaptığımız projelerdeki amacımız sağlıklı ve dayanıklı insan hayatını kolaylaştıran huzur dolu güvenli mekanlar üretmektir…

kaliteli sağlam depreme Dayanıklı daireler, Akdağ  inşaat
Tekirdag Merkez, Güvenilir Firma..

içerik son olarak 17 haziran 2015 çarşamba saat 10:46 itibari ile güncellenmiştir…

One Response to “Tekirdağ merkez satılık daire”

Yorum Ekle